KONST / Litografier / Färglitografi 14896165
nr 1489 6165
Jan Manker
(f. 1941), Sverige
Komposition. Signerad, daterad 1984. Numrerad 19/170. Färglitografi, 40x50 cm
Jan Manker, svensk målare och grafiker född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:26:43
11/9 21:25:07